Нафтогаз оголошує відкриті торги на проведення аудиту окремої фінансової звітності компанії за МСФЗ та огляду бухгалтерського обліку та оподаткування

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги фінансового аудиту, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з проведення аудиту окремої фінансової звітності компанії, складеної у відповідності до Міжнародних стандартів фінансової звітності ...

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги фінансового аудиту, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з проведення аудиту окремої фінансової звітності компанії, складеної у відповідності до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) та огляду бухгалтерського обліку і оподаткування за 2016 рік.

Основні завдання, які мають бути реалізовані: висновок щодо огляду проміжної окремої фінансової звітності Нафтогазу за 9 місяців 2016 р., аудиторський висновок щодо окремої фінансової звітності за звітний 2016 рік, звіт з огляду бухгалтерського обліку та оподаткування за 2016 рік.

Очікувана вартість закупівлі становить 3,5 млн грн.

Строк надання послуг – до 31 травня 2017 року.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 17:00 02 вересня 2016 року.

Учасники торгів повинні відповідати кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації.

Обрання аудитора, визначення умов договору, розмір оплати послуг належить до компетенції Наглядової ради компанії, що затверджено постановою КМУ від 05.12.15 №1002 «Деякі питання вдосконалення корпоративного управління публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

З детальними умовами закупівлі та інформацією щодо розкриття тендерних пропозицій можна ознайомитись на веб-порталі за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-08-17-000542-b/.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. 044 586 3562, щодо проведення торгів та отримання тендерної документації – за тел. 044 586 3768.

Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини