Нафтогаз оголошує відкриті торги на закупівлю аудиторських послуг

Основними завданнями є підготовка та випуск Листів-запевнень для цілей випуску єврооблігацій, а також перегляд та підготовка звіту стосовно іншої інформації Проспекту емісії для випуску єврооблігацій на основі консолідованої фінансової звітності

В рамках підготовки до випуску єврооблігацій НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги на закупівлю аудиторських послуг.

Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є підготовка та випуск Листів-запевнень для цілей випуску єврооблігацій, а також перегляд та підготовка звіту стосовно іншої інформації Проспекту емісії для випуску єврооблігацій на основі консолідованої фінансової звітності. Підготовка відповідних документів є стандартною умовою для випуску та розміщення єврооблігацій.

Очікувана вартість закупівлі – 6,9 млн грн.

Строк надання послуг – до 31 травня 2019 року.

Учасники повинні відповідати кваліфікаційним критеріям: мати достатній штат працівників необхідної кваліфікації та досвід надання аналогічних послуг.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 15:00 год. 22 квітня 2019 р.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель ProZorro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-03-21-001508-b

За довідками щодо проведення торгів можна звертатися за тел.: (044) 586 38 09.

Департамент з комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини