Нафтогаз оголошує відкриті торги на закупівлю послуг з присвоєння кредитного рейтингу

Основні завдання, які мають бути реалізовані, включають: проведення командою аналітиків переможця тендеру аналітичного огляду діяльності компанії, присвоєння кредитного рейтингу на підставі підготовленого аналітичного огляду; оприлюднення кредитного рейтингу компанії ...

НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги на закупівлю послуг з присвоєння кредитного рейтингу, який сприятиме розміщенню єврооблігацій Компанії.

Основні завдання, які мають бути реалізовані, включають: проведення командою аналітиків переможця тендеру аналітичного огляду діяльності компанії, присвоєння кредитного рейтингу на підставі підготовленого аналітичного огляду; оприлюднення кредитного рейтингу компанії англійською мовою на власному офіційному сайті.

Послуги з присвоєння кредитного рейтингу мають відповідати максимально високим професійним стандартам, що звичайно застосовуються до таких послуг та мають бути надані з дотриманням вимог регламенту (ЄС) №1060/2009 Європейського парламенту та Ради від 16 вересня 2009 року про Кредитні рейтингові агентства.

Оскільки прогнозується, що потенційними покупцями єврооблігацій можуть бути як європейські, так і американські інвестори, учасник торгів повинен мати статус Національно визнаної статистичної рейтингової організації (nationally recognized statistical rating organization – NRSRO) відповідно до розділу 15Е Закону про цінні папери та біржі від 1934 року Сполучених Штатів Америки.

Очікувана вартість закупівлі не перевищить 3,99 млн грн.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 10:00 год. 30.07.2018.

Учасники торгів повинні відповідати кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozorro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-12-001834-b

За довідками щодо проведення торгів звертатися за тел. +38044 586-38-09, або електронною поштою на адресу [email protected].
 

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини