Нафтогаз оголошує відкриті торги на закупівлю проектно-вишукувальних робіт для добудови Метрологічного центру

НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги на закупівлю проектно-вишукувальних робіт для добудови Метрологічного центру, який за допомогою сучасного вимірювального обладнання та еталонів зможе забезпечити ...

НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги на закупівлю проектно-вишукувальних робіт для добудови Метрологічного центру, який за допомогою сучасного вимірювального обладнання та еталонів зможе забезпечити калібрування/повірку та випробування засобів вимірювання об’єму та об’ємної витрати, фізичних параметрів та компонентного складу природного газу.

Основні завдання, які мають бути реалізовані проектною організацією: розроблення проектної документації в три стадії: техніко-економічне обґрунтування (ТЕО), проект (П) та робоча документація (Р).

При розробці проектної документації необхідно максимально використати обладнання, поставлене для Метрологічного центру за програмою TAСIS-INOGATE в рамках технічної допомоги Європейського Союзу та королівства Нідерланди.

Проектна документація (стадія ТЕО та П) підлягає проходженню експертизи з подальшим отримання позитивного експертного звіту.

Очікувана вартість закупівлі не перевищить 26,73 млн грн.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 15:00 год. 20.08.2018.

Учасники торгів повинні забезпечити відповідність встановленим у тендерній документації кваліфікаційним критеріям та умовам.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель ProZorro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-19-002061-b
За довідками щодо проведення торгів звертатися за тел. +38044 586-38-09, або електронною поштою на адресу [email protected].
 

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини