Нафтогаз оголосив конкурс на заміщення посади керівника Укрнафти

НАК «Нафтогаз України» опублікувала умови конкурсу на проведення публічного відбору кандидатів на заміщення посади голови правління ПАТ «Укрнафта».

НАК «Нафтогаз України» опублікувала умови конкурсу на проведення публічного відбору кандидатів на заміщення посади голови правління ПАТ «Укрнафта». З детальними вимогами до кандидатів та порядком участі у конкурсній процедурі можна ознайомитися на сайті компанії за цим посиланням.

15 червня Кабінет Міністрів України затвердив постанову № 396 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2008 р. № 777 і від 2 грудня 2009 р. № 1354», згідно якої НАК «Нафтогаз України» проводитиме відкриті конкурсні відбори на посади керівників товариств, більш як 50% корпоративних прав (акцій, часток) яких належить компанії та в яких Нафтогаз не є єдиним акціонером (далі – товариства) за новим порядком.

Згідно постанови, відбір кандидатів на посаду керівників товариств здійснюється комісією з проведення конкурсного відбору. Склад такої комісії затверджується рішенням правління Нафтогазу. Строк проведення конкурсного відбору не може перевищувати 50 календарних днів, умови відбору та критерії визначення переможців затверджуються правлінням Нафтогазу. Результати конкурсного відбору оприлюднюються на офіційному веб-сайті Нафтогазу протягом п’яти робочих днів з дати ухвалення комісією рішення про визначення переможців.

Кандидатури переможців конкурсного відбору подаються на розгляд та погодження комітету з призначення КМУ (номінаційного комітету КМУ).

Номінаційний комітет КМУ затверджено Урядом України. Комітет складається з 5 міністрів – Міненерговугілля, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Мінфіну, Мінагропроду та Мінінфраструктури. Крім того, до комітету входять 5 незалежних недержавних експертів на чолі з президентом Київської школи економіки Юрієм Логушем, а саме: голова представництва в Україні Європейського банку реконструкції та розвитку Шевки Аджунер та Всесвітнього банку Чимяо Фан, регіональний менеджер в Україні і Білорусі Межнародної финансової корпорациї (IFC) Руфат Алімарданов та український бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета, який у 2009-2010 роках був єврокомісаром по бюджету та фінансовому плануванню.

Рішення номінаційного комітету КМУ подається Міністерством енергетики та вугільної промисловості до Кабінету Міністрів України разом із завданням на голосування.

Крім того, постановою передбачається, що конкурсний відбір кандидатів на заміщення посад керівників підприємств, єдиним акціонером яких є Нафтогаз, проводиться за рішенням правління Нафтогазу.Управління по зв’язкам з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини