Нафтогаз оголосив пошук кандидатів на посаду керівника з питань внутрішнього аудиту

НАК «Нафтогаз України» оголосила про початок відбору кандидатів на посаду керівника з питань внутрішнього аудиту. Призначення керівника з питань аудиту буде здійснювати наглядова рада Нафтогазу за результатами розгляду надісланих резюме.

НАК «Нафтогаз України» оголосила про початок відбору кандидатів на посаду керівника з питань внутрішнього аудиту. Призначення керівника з питань аудиту буде здійснювати наглядова рада Нафтогазу за результатами розгляду надісланих резюме. Керівник з питань внутрішнього аудиту підпорядковується та є підзвітним наглядовій раді.

Серед вимог до кандидатів – не менш, ніж п’ятирічний досвід роботи на керівних посадах відповідного професійного спрямування в провідних українських або міжнародних холдингах Досвід роботи у компаніях «великої четвірки» є перевагою. Також додатковими перевагами буде наявність ступеню MBA, діючого сертифікату CІA, диплому АССА та подібних.

Більш докладно з вимогами до кандидатів можна ознайомитися за посиланням: керівник з питань внутрішнього аудиту.

Компанія також продовжує відбір кандидатів на посади керівників напрямів ризик-менеджменту та комплаєнсу. Більш докладно з вимогами до цих кандидатів можна ознайомитися за посиланнями: керівник з питань управління ризиками, керівник з питань комплаєнсу.

В 2015 році уряд розпочав реформу корпоративного управління в Нафтогазі згідно з принципами ОЕСР по корпоративному управлінню на державних підприємствах.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини