Нафтогаз оперативно розсилає контрагентам договори для продовження газопостачання на умовах ПСО

1 жовтня 2018 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28.09.18 №781, яка пролонгує Положення про покладення спеціальних обов\'язків на суб\'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу до 18 жовтня 2018 року

1 жовтня 2018 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28.09.18 №781, яка пролонгує Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу до 18 жовтня 2018 року.

У зв’язку з цим НАК «Нафтогаз України» підготувала договори постачання природного газу з теплопостачальними підприємствами та договори купівлі-продажу природного газу постачальниками природного газу із спеціальними обов’язками для потреб побутових споживачів та релігійних організацій. Наразі здійснюється їх відправка електронною поштою всім контрагентам компанії.

Для отримання номінацій на 1 декаду жовтня п.р. теплопостачальним підприємствам необхідно якнайшвидше заповнити та підписати договори зі свого боку та передати їх на адресу Нафтогазу.

Нагадуємо, що підставою для надання номінацій буде:

- наявний в компанії договір/договори (оригінал);

- виконання пункту 12 постанови КМУ від 22 березня 2017 р. № 187 (зі змінами та доповненнями) в частині розрахунків за використанні обсяги природного газу в минулі періоди.

 

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


 

Інші новини