Нафтогаз оприлюднив проект нової методології розрахунку вартості транспортування газу згідно з європейськими правилами

НАК «Нафтогаз України» опублікувала проект методики визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на основі багаторічного стимулюючого регулювання

НАК «Нафтогаз України» опублікувала проект методики визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на основі багаторічного стимулюючого регулювання. З проектом методики та порівняльною таблицею змін можна ознайомитись на веб-сайті Нафтогазу.

Методика була розроблена АТ «Укртрансгаз» спільно з незалежною міжнародною компанією The Brattle Group, яка спеціалізується на наданні консультаційних послуг національним регуляторам енергетичних ринків. Фахівці цієї компанії разом з експертами Укртрансгазу розробили пропозиції щодо внесення змін до діючої методики визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу.

Ці зміни, які були направлені на розгляд НКРЕКП 13 липня, будуть обговорюватись в Американській торговельній палаті у четвер, 16 серпня, за участі представників компаній – членів палати, The Brattle Group, НКРЕКП та експертів.

З 31 травня 2019 року наберуть чинності ключові розділи Регламенту про затвердження Кодексу мережі щодо гармонізованих тарифів із транспортування №2017/460 (Регламент), який є обов’язковим до виконання серед країн-членів Європейського Союзу. Секретаріат Енергетичного Співтовариства планує зробити імплементацію Регламенту обов’язковою для всіх його членів.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини