«Нафтогаз» оприлюднив склад правління Компанії

НАК «Нафтогаз України» оприлюднила склад правління компанії з біографічними довідками членів правління.

НАК «Нафтогаз України» оприлюднила склад правління компанії з біографічними довідками членів правління. Ознайомитися з інформацією про склад керівного органу Нафтогазу можна на сайті компанії в рубриці "Про Компанію", розділ "Правління Компанії".

Наразі до складу правління Нафтогазу входять: Андрій Коболєв – голова, Ігор Прокопів – перший заступник голови, заступники – Сергій Коновець, Олександр Тодійчук та Юрій Колбушкін. Ще двоє заступників – Валентин Франчук та Александр Кацуба – перебувають на довготривалих лікарняних.

Станом на березень поточного року до складу правління «Нафтогазу» входили 12 осіб. З них одинадцять осіб на сьогодні усунуті від керування, активну участь у роботі Компанії продовжує брати Юрій Колбушкін. Питання щодо подальшої роботи в «Нафтогазі України» Валентина Франчука та Александра Кацуби може бути вирішено лише після закінчення періоду їх тимчасової непрацездатності з урахуванням вимог ч. 3 ст. 40 Кодексу законів про працю України.

Рішення оприлюднити інформацію щодо складу керівного органу прийнято з метою підвищення прозорості державної компанії та сприяння посиленню громадського контролю над її роботою. На думку Голови правління компанії Андрія Коболєва, посилення прозорості у роботі НАК «Нафтогаз України» сприяє не лише формуванню об’єктивного сприйняття Компанії у суспільстві, але і зростанню капіталізації її активів.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини