Нафтогаз оприлюднив статистику цін імпортованого газу за другий квартал 2015 року

НАК «Нафтогаз України» оприлюднила інформацію щодо фактичних цін та обсягів імпортованого газу за другий квартал 2015 року та ...

НАК «Нафтогаз України» оприлюднила інформацію щодо фактичних цін та обсягів імпортованого газу за другий квартал 2015 року та попередні три квартали. Інформація базується на фактичних витратах Нафтогазу на закупівлю газу, підтверджених актами та митними деклараціями, поданими у відповідні державні органи України.

Таку інформацію компанія публікує щокварталу по завершенню місяця, наступного за відповідним кварталом.
Інформація щодо середньозважених цін закупівлі газу надається в агрегованому вигляді за квартал з метою виконання зобов’язань компанії щодо конфіденційності та для збереження переговорної позиції Нафтогазу у відносинах з європейськими постачальниками.

Таблиця 1. Середньозважена ціна імпортованого газу, поквартально, доларів за тисячу кубічних метрів (дол./ткм)

Інформація щодо обсягів імпорту з кожного напрямку надається в щомісячному розрізі:
Таблиця 2. Обсяги імпорту газу в розрізі місяців та напрямків, млрд куб. м


Також Нафтогаз публікує інформацію щодо максимальної ціни закупівлі газу в постачальників з Європи в розрізі місяців. Дані по окремих постачальниках агреговані в межах місяця. Ці дані також оприлюднюються раз на квартал.
Таблиця 3. Максимальна ціна імпортованого газу з Європи, помісячно, агреговано в розрізі окремих постачальників, дол./ткмУправління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини