Нафтогаз оприлюднив свої цінові пропозиції для промислових споживачів газу на липень 2016 року

НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, які діятимуть з 1 липня 2016 року

НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, які діятимуть з 1 липня 2016 року.

Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані в залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом. Рівні кінцевих цін для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, в залежності від зазначених умов, у порівнянні з червневими цінами залишилися без змін та склали від 6874 до 7604 грн за тис. куб. м (з урахуванням тарифів на транспортування магістральними і розподільними трубопроводами та ПДВ).

З детальними умовами комерційної пропозиції Нафтогазу з 1 липня 2016 року можна ознайомитись на сайті компанії за цим посиланням.

Довідково. З 1 жовтня 2015 року скасовано державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення та ТКЕ для потреб населення. З цього часу Нафтогаз постачає газ промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання на ринкових умовах.


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини