Нафтогаз оприлюднив цінові пропозиції для промислових споживачів газу на грудень 2018 року

Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі та умов оплати. В залежності від цих показників, Нафтогаз пропонує газ за ціною 9 294,00 – 10 150,00 грн/тис. куб. м (без ПДВ)

НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 грудня 2018 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання (для договорів, укладених до 01.10.2018 року).

Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі та умов оплати.

В залежності від цих показників, Нафтогаз пропонує газ за ціною 9 294,00 – 10 150,00 грн/тис. куб. м (без ПДВ).

У порівнянні з цінами на листопад 2018 року, у грудні ціни зменшено на 16,5-17%.

Із детальними умовами комерційної пропозиції Нафтогазу можна ознайомитись на сайті компанії за цим посиланням.

Довідково. З 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини