Нафтогаз оприлюднив цінові пропозиції для промислових споживачів газу на липень 2017 року

У порівнянні із цінами на червень цього року, у липні 2017 року ціни знижено на 3%

НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 липня 2017 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.

Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу Компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом.

У порівнянні із цінами на червень цього року, у липні 2017 року ціни знижено на 3%.

Із детальними умовами комерційної пропозиції НАК «Нафтогаз України» можна ознайомитись на сайті Компанії за цим посиланням.

Довідково. З 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.
Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини