Нафтогаз передає квартири у Києві учасникам АТО

НАК «Нафтогаз України» передає шість квартир у місті Києві Національній поліції для забезпечення житлом учасників антитерористичної операції

НАК «Нафтогаз України» передає шість квартир у місті Києві Національній поліції для забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в АТО.

За ініціативи Нафтогазу та відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів Украйни від 21.03.2018 №172-р «Про відчуження нерухомого майна дочірньої компанії «Газ України» Нафтогаз безоплатно передає квартири по вул. Дніпровська набережна та пр. Григоренка сумарною балансовою вартістю 3,415 млн грн. Зазначені квартири придбані ДК «Газ України» внаслідок здійснення господарської діяльності.

Нагадаємо, у березні 2017 року Нафтогаз та «Газ України» безкоштовно передали до Міністерства внутрішніх справ України для забезпечення житлом учасників АТО та їхніх родин 50 квартир у місті Горішні Плавні (Полтавська область), сумарною ринковою вартістю майже 35 млн грн.

Також у квітні 2015 року безкоштовно передали Міністерству інфраструктури та Службі безпеки України 174 одиниці техніки для подальшого використання в зоні проведення АТО. Зокрема, на потреби підрозділів СБУ та Міністерства інфраструктури було передано автомобілі: УАЗ-3909, ГАЗ-2705, ГАЗ-3309, ГАЗ-2705, ІЖ АС-Y, Daewoo Lanos, Daewoo Nexia, Toyota Corolla, SKODA Octavia, екскаватори «Борекс-2103», бензоелектростанції, мініелектростанції, мобільні радіостанції, 5 стаціонарних комплектів диспетчерського радіозв’язку та ін. Сумарна балансова вартість переданого майна склала близько 10 млн грн.

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини