Нафтогаз передав 50 квартир для учасників АТО

НАК «Нафтогаз України» передав 50 квартир у місті Комсомольськ (Полтавська область) до Міністерства внутрішніх справ України для забезпечення житлом учасників АТО та їхніх родин.

НАК «Нафтогаз України» передав 50 квартир у місті Комсомольськ (Полтавська область) до Міністерства внутрішніх справ України для забезпечення житлом учасників АТО та їхніх родин.

Сьогодні, під час урочистої церемонії складання присяги Патрульною поліцією Полтави на вірність українському народові, на якій були присутні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, керівництво області та учасники АТО, прем'єр-міністр передав сертифікати на житло для учасників АТО.

Відзначимо, що за ініціативою Нафтогазу та відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів Украйни від 18.02.2015 №138-р «Про відчуження нерухомого майна дочірньої компанії «Газ України» Нафтогаз безоплатно передає квартири по вул. Молодіжна, буд №1 у м. Комсомольську сумарною ринковою вартістю майже 35 млн грн.

Ці квартири було отримано ДК «Газ України» в результаті стягнення заборгованості з боржників – ПАТ «Одесагаз».

Нагадаємо, у квітні 2015 року Нафтогаз та «Газ України» безкоштовно передали до Міністерства інфраструктури та Служби безпеки України 174 одиниці техніки для подальшого використання в зоні проведення АТО. Зокрема, на потреби підрозділів СБУ та Міністерства інфраструктури було передано автомобілі: УАЗ-3909, ГАЗ-2705, ГАЗ-3309, ГАЗ-2705, ІЖ АС-Y, Daewoo Lanos, Daewoo Nexia, Toyota Corolla, SKODA Octavia, екскаватори «Борекс-2103», бензоелектростанції, мініелектростанції, мобільні радіостанції, 5 стаціонарних комплектів диспетчерського радіозв’язку та ін. Сумарна балансова вартість переданого майна склала близько 10 млн грн.Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини