Нафтогаз перерахував Газпрому передоплату за березневі поставки у розмірі $15 млн

В рамках виконання Брюссельських домовленостей щодо зимових поставок газу НАК «Нафтогаз України» перерахувала ВАТ «Газпром» ...

В рамках виконання Брюссельських домовленостей щодо зимових поставок газу НАК «Нафтогаз України» перерахувала ВАТ «Газпром» передоплату у розмірі $15 млн за поставки газу на початку березня.

Компанія чітко виконує взяті на себе зобов'язання і сподівається на таке ж ставлення до контракту російського монополіста. «Газпром, як і раніше, не виконує наші заявки в строк і належним чином. Ми сподіваємось, що обсяг газу, передплачений раніше, нам вдасться отримати до кінця лютого» – заявив Андрій Коболєв, голова правління НАК «Нафтогаз України».

Нафтогаз нагадує, що згідно з умовами зимового пакету, Компанія має право самостійно визначати графік і обсяги внесення передоплати. Газпром зобов'язаний поставляти газ, що передплачений і замовлений, в повному обсязі, аж до 114 млн куб. м на добу. Проте за останній тиждень Газпром не виконав жодної заявки Нафтогазу в повному обсязі.

«Ми внесли передоплату на початок місяця. Рішення про графік відбору передплачених обсягів і про подальше внесення передоплати залежатиме від погодних умов в Україні та від належного виконання контракту Газпромом», – підкреслив голова правління Нафтогазу України.


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини