Нафтогаз підписав Меморандум про порозуміння з американською компанією Frontera Resources Corporation

Вчора, 13 липня, в рамках першого Американсько-українського бізнес-форуму у місті Вашингтон (США, округ Колумбія) голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв підписав ...

Вчора, 13 липня, в рамках першого Американсько-українського бізнес-форуму у місті Вашингтон (США, округ Колумбія) голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв підписав з представниками американської компанії Frontera Resources Corporation Меморандум про порозуміння (далі - Меморандум).

Згідно Меморандуму сторони погодилися співпрацювати в сфері інвестування в розвідку та розробку нафти та газу України, а також щодо реалізації проекту імпорту LNG з потужностей американської компанії у Грузії. Підтверджені запаси природного газу компанії в Грузії складають близько 300 млрд куб. м.

Меморандум набуває чинності з дати його підписання та діє протягом двох років.

Frontera Resources Corporation – міжнародна компанія, що займається розвідкою та видобутком газу та нафти, була заснована у 1996 році. Стратегія компанії полягає у пошуку перспектив з видобутку вуглеводнів на ринках країн Східної Європи, які належать до Чорноморського басейну.

Управління по зв’язкам з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини