Нафтогаз підписав мирового угоду з Київтеплоенерго та Київенерго

Постачання гарячої води киянам може бути поновлене протягом п’яти днів після ухвали мирової угоди судом. Сьогодні НАК «Нафтогаз України», КП «Київтеплоенерго» та ПАТ «Київенерго» підписали мирову угоду, яка допоможе відновити постачання теплової енергії споживачам міста Києва. Підписання стало можливим в результаті тривалої роботи сторін за активної участі Уряду та Київської міської державної адміністрації

Постачання гарячої води киянам може бути поновлене протягом п’яти днів після ухвали мирової угоди судом

Сьогодні НАК «Нафтогаз України», КП «Київтеплоенерго» та ПАТ «Київенерго» підписали мирову угоду, яка допоможе відновити постачання теплової енергії споживачам міста Києва. Підписання стало можливим в результаті тривалої роботи сторін за активної участі Уряду та Київської міської державної адміністрації.

Київтеплоенерго підтверджує визнання правонаступництва за борговими зобов’язаннями Київенерго перед Нафтогазом у розмірі майже 2,4 млрд грн. При цьому, питання стягнення додаткових нарахувань підлягає вирішенню у судовому порядку в рамках окремих судових спорів.

Очікується, що завтра, 10 жовтня, Господарський суд міста Києва затвердить підписану мирову угоду. Це дозволить Нафтогазу та Київтеплоенерго у термін до п’яти робочих днів укласти договори постачання газу для виробництва теплової енергії на умовах, передбачених постановою КМУ №187 від 22.03.2017 «Про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» (ПСО).

За словами першого заступника голови правління Нафтогазу Сергія Переломи, підписання мирової угоди усуває останні перепони для поновлення гарячого водопостачання в Києві та початку опалювального сезону. «Ми вітаємо конструктивні зрушення в питанні забезпечення гарячого водопостачання та опалення для киян на умовах, передбачених законодавством. Після затвердження судом мирової угоди ми готові у будь-який час підписати з Київтеплоенерго договори про постачання газу на умовах, передбачених урядовою постановою про покладання спецобов’язків, і сподіваємось, що Київтеплоенерго зможе виконати необхідні умови для отримання номінацій», – зазначив Сергій Перелома.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини