Нафтогаз підсилює управлінську команду для досягнення якісних змін у взаємодії із стейкхолдерами

Саме над такими завданнями працюватимуть у Національній акціонерній компанії Мирон Василик та Роман Супрун

Нафтогаз підсилює управлінську команду для досягнення якісних змін у взаємодії із стейкхолдерами, проведення справжніх і складних реформ, а також пошуку нових інструментів протидії проекту «Північний потік-2».

Саме над такими завданнями працюватимуть у Національній акціонерній компанії Мирон Василик та Роман Супрун. Найближчим часом команда буде лише розширюватись професіоналами, про що повідомлятиме Департамент з інтегрованих комунікацій Групи Нафтогаз.

Пан Василик на позиції радника голови правління опікуватиметься питаннями розширення співробітництва НАКу з міжнародними організаціями.

Мирон отримав ступінь бакалавра міжнародного маркетингу в Кентському державному університеті в 1984 році, вивчав міжнародну публічну політику в Школі перспективних міжнародних досліджень Університету Джонса Гопкінса у Вашингтоні, округ Колумбія, і практику корпоративного управління в межах програми INSEAD для корпоративного управління в Україні. Тривалий час був співробітником Національного комітету Республіканської партії, Державного департаменту та Департаменту довкілля США. Окрім цього, пан Василик працював у таких всесвітньовідомих компаніях, як The PBN Company, Burson-Marsteller та Gavin Anderson & Company. У період із 2014 по 2019 рр. був генеральним директором PBN Hill + Knowlton Strategies.

Роман Супрун виконуватиме обов’язки керівника за напрямком взаємодії з Парламентом, органами державної влади та іншими зацікавленими сторонами Групи Нафтогаз. Роман у жовтні 2019 року приєднався до команди Нафтогазу, був активно залучений до просування важливих для Групи законодавчих ініціатив. Зокрема, супроводжував у Парламенті процес анбандлінгу та інші стратегічні проекти.

Пан Супрун, фахівець у сфері адвокації та взаємодії з органами влади (GR), закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «міжнародний бізнес». Роман Супрун має тривалий досвід роботи у провідних консалтингових компаніях та проектах, що спеціалізуються на GR та лобіюванні. На рахунку Романа — успішні адвокаційні кейси як на боці бізнесу та громадського сектору, так і в команді Уряду на посаді радника міністра зі зв’язків з Парламентом.

Очікується, що командна взаємодія Мирона Василика, Романа Супруна та інших відповідальних співробітників Групи Нафтогаз дозволить забезпечити ефективну протидію реалізації проекту «Північний потік-2», щодо якого із березня місяця поточного року інтенсивність опору помітно зменшилась.

Нагадаємо, Альона Осмоловська, Олена Зеркаль та Вадим Гламаздін вирішили завершити свою роботу в Групі Нафтогаз.

Пані Осмоловська понад п’ять років очолювала напрямок комунікацій у НАК «Нафтогаз України». Після цього, починаючи із квітня 2020 року була Директором зі зв’язків з державними регуляторними органами і зацікавленими сторонами Групи Нафтогаз.

Пан Гламаздін з грудня 2016 року був радником попереднього голови правління та представляв його у США.

Пані Зеркаль з січня 2020 року була радником попереднього голови правління та представляла його у зв’язках зі стейкхолдерами.

Керівництво Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» висловлює вдячність колегам, що залишили НАК.

«Свого часу я працював разом із Альоною Осмоловською, Ланою Зеркаль та Вадимом Гламаздіним, і тому хочу їм подякувати за позитивні результати у спільній роботі. Щиро бажаю їм реалізувати свій потенціал на благо України», — наголосив Голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко.

 

Інші новини