Нафтогаз підтримує розслідування Нацполіцією повідомлення про вимогу хабаря посадовими особами Кіровоградгазу

«Якщо звинувачення щодо причетності посадовців Кіровоградгазу до вимагання хабаря виявляться правдивими, ці особи мають бути покарані. Ми не толеруємо корупцію. Це стосується будь-якого співробітника групи Нафтогаз», — зазначив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв

Працівники департаменту захисту економіки Національної поліції Кіровоградської області сьогодні затримали жителя Кропивницького під час отримання хабаря у розмірі 2 млн грн за підключення комерційного об’єкта до газових мереж. Повідомляється, що хабар було отримано начебто на вимогу двох посадовців ВАТ «Кіровоградгаз» (51% акцій належить НАК «Нафтогаз України»), яких нині розшукує поліція.

Нафтогаз підтримує дії слідчих органів із боротьби з хабарництвом, у тому числі на підприємствах групи, і висловлює готовність сприяти правоохоронцям у розслідуванні даного злочину.

«Якщо звинувачення щодо причетності посадовців Кіровоградгазу до вимагання хабаря виявляться правдивими, ці особи мають бути покарані. Ми не толеруємо корупцію. Це стосується будь-якого співробітника групи Нафтогаз», — зазначив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини