Нафтогаз підтримує зусилля Укрнафти щодо продовження спецдозволів на користування надрами

НАК «Нафтогаз України» вважає необхідним продовження дії спеціальних дозволів на користування надрами для ПАТ «Укрнафта» і підтримує зусилля товариства, спрямовані на ...

НАК «Нафтогаз України» вважає необхідним продовження дії спеціальних дозволів на користування надрами для ПАТ «Укрнафта» і підтримує зусилля товариства, спрямовані на врегулювання ситуації.

Нафтогаз закликає керівництво Державної служби геології та надр України виконати судове рішення, відповідно до якого наявність боргу зі сплати загальнодержавних податків і зборів не є законною підставою для відмови у продовженні терміну дії спецдозволів.

Зважаючи на те, що в результаті незаконної відмови Держгеонадр у продовженні спецдозволів, без газопостачання залишилось вже 8 населених пунктів, де проживають понад 50 тисяч осіб, Нафтогаз просить компетентні органи влади сприяти якнайшвидшому вирішенню питання продовження дії спецдозволів.

Внаслідок непродовження дії 9 спецдозволів вже у 2017 році Укрнафта може втратити близько 20% видобутку нафти і конденсату і 16% обсягу видобутку газу.

У 2018 році закінчується строк дії 27 спецдозволів Укрнафти, які забезпечують 50% видобутку нафти і газового конденсату товариства.Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини