Нафтогаз планує закупити газ у вітчизняних видобувників на відкритому аукціоні

НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги зі зменшенням ціни (редукціон) на закупівлю природного газу внутрішнього видобутку у вітчизняних виробників

НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги зі зменшенням ціни (редукціон) на закупівлю природного газу внутрішнього видобутку у вітчизняних виробників.

На першому редукціоні планується закупити до 200 млн куб. м газу, видобутого у липні 2016 року.

Редукціон проводиться в два етапи: на першому етапі учасникам пропонується подати кваліфікаційні пропозиції без зазначення ціни; до другого етапу запрошуються учасники, що пройшли відбір за результатами кваліфікації, які повинні подати остаточні пропозиції із зазначенням ціни. Відкриття кваліфікаційних пропозицій відбудеться 17 червня, цінових пропозицій – 21 червня 2016 року.

Передбачається, що гранична ціна закупівлі газу на аукціоні складе до 4504,00 грн за тис. куб. м. без ПДВ. З метою забезпечення можливості участі в аукціоні невеликих виробників газу передбачений обсяг закупівлі поділений на 22 лоти – 4 лоти по 5 млн куб. м та 18 лотів по 10 млн куб. м. До участі в редукціоні будуть допущені компанії, які здійснюють видобуток газу на території України та не мають податкової заборгованості. Кожна компанія-учасник зможе продати обсяги, що не перевищують 80 % місячного рівня їх видобутку.

Проведення таких редукціонів дозволить видобувникам оперативно реалізовувати поточні обсяги видобутку і отримувати необхідні обігові кошти.

Кінцевий строк подання квалфікаційних пропозицій– до 10:00 год 17.06.2016 р., цінових пропозицій - до 10:00 год 21.06.2016 р.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-сайті НАК «Нафтогаз України» за посиланням.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. +38 044 586 3468, щодо проведення торгів та отримання документації конкурсних торгів – тел. +38 044 586 3867.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини