Нафтогаз починає регулярну публікацію статистики щодо цін імпортованого газу

НАК «Нафтогаз України» оприлюднила інформацію щодо фактичних цін та обсягів імпортованого газу за попередні три квартали

НАК «Нафтогаз України» оприлюднила інформацію щодо фактичних цін та обсягів імпортованого газу за попередні три квартали. Інформація базується на фактичних витратах Нафтогазу на закупівлю газу, підтверджених актами та митними деклараціями, поданими у відповідні державні органи України.

Таку інформацію компанія буде публікувати щокварталу по завершенню місяця, наступного за відповідним кварталом. Це рішення прийняте у відповідь на вимогу громадянського суспільства щодо підвищення прозорості операцій Нафтогазу з імпорту газу в Україну.

Інформація щодо середньозважених цін закупівлі газу надається в агрегованому вигляді за квартал з метою виконання зобов’язань компанії щодо конфіденційності та для збереження переговорної позиції Нафтогазу у відносинах з європейськими постачальниками.

Середньозважена ціна імпортованого газу, поквартально,
доларів за тисячу кубічних метрів (дол./ткм)Інформація щодо обсягів імпорту з кожного напрямку надається в щомісячному розрізі:


Також Нафтогаз публікує інформацію щодо максимальної ціни закупівлі газу в постачальників з Європи в розрізі місяців. Дані по окремих постачальниках агреговані в межах місяця. Ці дані також будуть оприлюднюватися раз на квартал.

Максимальна ціна імпортованого газу з Європи, помісячно,
агреговано в розрізі окремих постачальників, дол./ткмУправління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини