Нафтогаз подасть проект фінансового плану до МЕРТ щойно будуть визначені регульовані ціни на газ для окремих категорій споживачів

Подання фінансового плану НАК «Нафтогаз України» до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України стане можливим одразу після визначення регульованих державою цін на природний газ для окремих категорій споживачів до кінця 2016 року

Подання фінансового плану НАК «Нафтогаз України» до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України стане можливим одразу після визначення регульованих державою цін на природний газ для окремих категорій споживачів до кінця 2016 року. В залежності від різних варіантів розбіжності у запланованому фінансовому результаті на 2016 рік становлять більше ніж 11 млрд грн.

Нафтогаз готовий подати проект документу раніше на основі припущень щодо цих показників, які запропонує МЕРТ.

Зокрема, невизначеною наразі є цінова політика держави щодо побутових споживачів та виробників теплової енергії для населення, а також щодо ціни придбання природного газу Нафтогазом у ПАТ «Укргазвидобування».

Встановлення цін для цих категорій споживачів державою передбачено Положенням про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносин у перехідний період), затвердженим постановою КМУ від 01.10.15 №758.

Крім того, невизначеними залишаються тарифи на транспортування газу магістральними трубопроводами ПАТ «Укртрансгаз», а також тарифи на закачування, зберігання та відбір природного газу у ПСГ, які НКРЕКП планувала переглянути 1 квітня 2016 року.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини