Нафтогаз постачатиме газ для виробництва тепла для бюджетних організацій за спецобов'язком

Вчора, 19 жовтня, набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 704, згідно з якою на Нафтогаз покладаються спеціальні обов’язки щодо постачання газу для виробництва тепла для бюджетних організацій.

Вчора, 19 жовтня, набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 704, згідно з якою на Нафтогаз покладаються спеціальні обов’язки щодо постачання газу для виробництва тепла для бюджетних організацій. При цьому газ буде постачатися також тим теплокомуненерго, які мають заборгованість, за умови оформлення відносин з Нафтогазом у відповідності до вимог законодавства.

Нафтогаз розіслав усім підприємствам ТКЕ договори на постачання газу для виробництва тепла для бюджетних установ. Компанія готова обробити велику кількість договорів в найкоротші строки.

Нафтогаз закликає усі підприємства ТКЕ, які постачають тепло для бюджетних організацій, своєчасно укласти договори та надати усі необхідні документи.

НАК «Нафтогаз України» має достатні запаси природнього газу для успішного проходження опалювального сезону 2016-2017 рр. На сьогодні у більшості населених пунктів України вже включено опалення у житлових будинках. Окремі випадки, коли тепло в оселі громадян ще не надійшло, пояснюються запізненням теплопостачальних організацій з підготовкою до опалювального сезону.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини