Нафтогаз постачатиме газ Смілакомунтеплоенерго у березні

Загроза припинення теплопостачання для мешканців міста Сміла ліквідована. НАК «Нафтогаз України» постачатиме газ КП «Смілакомунтеплоенерго» у березні 2019 року. Це стало можливим завдяки тому, що Смілакомунтеплоенерго сплатила Нафтогазу кошти, достатні для того, щоб забезпечити дотримання графіку погашення ...

Загроза припинення теплопостачання для мешканців міста Сміла ліквідована

НАК «Нафтогаз України» постачатиме газ КП «Смілакомунтеплоенерго» у березні 2019 року. Це стало можливим завдяки тому, що Смілакомунтеплоенерго сплатила Нафтогазу кошти, достатні для того, щоб забезпечити дотримання графіку погашення реструктуризованої заборгованості.

Нафтогаз неодноразово нагадував представникам як місцевої влади, так і Смілакомунтеплоенерго про їх відповідальність перед смілянами за стале проходження опалювального сезону. Незважаючи на це наприкінці лютого через двомісячну затримку погашення реструктуризованої заборгованості Смілакомунтеплоенерго у місті знову склалась кризова ситуація, яка загрожувала припиненням газопостачання місцевого тепловиробника. Завдяки активній превентивній роботі Нафтогазу кризу було попереджено.

«Нафтогаз з однаковою увагою ставиться до всіх своїх контрагентів, адже ми просто не маємо права здійснювати постачання підприємствам, які не дотримуються вимог закону. Ми раді, що вдалося попередити кризу, яка виникла через зрив графіку погашення заборгованості Смілакомунтеплоенерго. Неприпустимо робити людей заручниками штучно створених проблем місцевої влади та комунального підприємства», – зазначив перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома.

25 лютого через зрив графіку щомісячних платежів за договором реструктуризації заборгованості Нафтогаз повідомив керівництво Смілакомунтеплоенерго, що не має правових підстав для постачання газу підприємству у березні 2019 року. Нафтогаз надав підприємству усі можливі знижки та відтермінування розрахунків, передбачені законодавством. Однак виробник тепла два місяці не виконував графік погашення реструктуризованої заборгованості.


Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»Інші новини