Нафтогаз повідомив про підсумки переговорів у Брюсселі

На тристоронній зустрічі у форматі Україна – ЄС – РФ у Брюсселі сторони оцінили виконання домовленостей про поставки російського газу для українських споживачів у зимовий період.

На тристоронній зустрічі у форматі Україна – ЄС – РФ у Брюсселі сторони оцінили виконання домовленостей про поставки російського газу для українських споживачів у зимовий період. НАК «Нафтогаз України» надала учасникам докази порушення умов зимового пакету російською стороною. Також сторони обговорили ситуацію з газозабезпеченням окупованих районів Донецької і Луганської областей України. Сторони підтвердили, що з метою розрахунків по зимовому пакету будуть обліковуватися тільки ті обсяги газу, які поставляються через пункти прийому газу, погоджені з ЦДД ПАТ «Укртрансгаз».

Делегацію Єврокомісії на переговорах очолив Віце-президент ЄК з питань Енергетичного Союзу Марош Шефчович. Українська сторона була представлена Міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним та головою правління Нафтогазу України Андрієм Коболєвим. З боку РФ участь взяв Міністр енергетики РФ Олександр Новак.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини