Нафтогаз повністю розрахувався з Укргазвидобуванням

Укргазвидобування перерахувало до державного бюджету більше 20 млрд грн податків та зборів за 2015 рік

Укргазвидобування перерахувало до державного бюджету більше 20 млрд грн податків та зборів за 2015 рік

НАК «Нафтогаз України» повністю розрахувалась з ПАТ «Укргазвидобування» за газ, придбаний у видобувного підприємства у 2015 році, та наразі не має перед ним простроченої заборгованості. Загалом у 2015 році Нафтогаз виплатив Укргазвидобуванню 18,7 млрд грн за газ, отриманий цього року. Крім того, Нафтогаз погасив заборгованість за попередні періоди на суму 2,2 млрд грн. Для порівняння, у 2014 році Укргазвидобування отримало від Нафтогазу 5,9 млрд грн.
Таким чином, Нафтогаз оплатив весь газ Укргазвидобування, поставлений видобувною компанією станом на 1 грудня 2015 року, та погасив усі борги, накопичені перед підприємством у попередні роки.

В свою чергу Укргазвидобування цього року спрямувало до бюджету більше 20 млрд грн. платежів.

Таким чином, підприємство повністю виконало зобов’язання перед бюджетом по сплаті ренти та інших нарахувань, що забезпечує стабільне фінансування субсидій на комунальні послуги для населення.

«Оплата газу Укргазвидобування по мірі реалізації газу населенню, сплата ренти видобувною компанією та нарахування субсидій для населення взаємопов’язані згідно з чинними нормативними документам. Узгоджений всіма сторонами підхід дозволив, з одного боку, вчасно забезпечити наявність необхідних обсягів газу у ПСГ для спокійного проходження Україною опалювального сезону. З іншого - держава отримала необхідні кошти для фінансування субсидій громадянам вчасно та у повному обсязі. Укргазвидобування вперше за багато років повністю отримало оплату свого газу. З урахуванням напруженої ситуації з фінансовими ресурсами, у якій ми працювали цього року, цей шлях був оптимальним як для компаній, так і для держави", - зазначив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.Управління по зв'язках з громадськістю
Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України»Інші новини