Нафтогаз продаватиме непрофільне майно через ProZorro.sale

Сьогодні голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв підписав меморандум про приєднання до проекту ProZorro.sale, який спрямований на максимізацію надходжень ...

Сьогодні голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв підписав меморандум про приєднання до проекту ProZorro.sale, який спрямований на максимізацію надходжень від реалізації непрофільних активів.

«Приєднання до ProZorro.sale підвищить ефективність продажу непрофільних активів групи Нафтогаз та сприятиме посиленню прозорості роботи групи в цілому. Співпраця з ProZorro.sale також допоможе вдосконалити процеси управління майном компанії», – зазначив Андрій Коболєв.

Перші продажі підприємств групи через електронні торги ProZorro.sale забезпечили результат, у середньому на 20% вищий за очікуваний.

ProZorro.sale – спільний проект Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду державного майна та Transparency International Україна, який працює вже близько півроку. До кінця року через систему ProZorro.sale планується здійснити продаж держмайна на суму близько 7 млрд грн.Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини