Нафтогаз продовжує строк подання заяв на участь у конкурсному відборі кандидатів на посади голови та членів правління Донецькоблгазу

НАК «Нафтогаз України» продовжує до 25 листопада строк подання заяв на участь у публічному конкурсному відборі кандидатів на посади голови та членів правління Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз»

НАК «Нафтогаз України» продовжує до 25 листопада строк подання заяв на участь у публічному конкурсному відборі кандидатів на посади голови та членів правління Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз».

Заявки на участь у конкурсі приймаються за адресою [email protected], довідки можна отримати за телефоном +380 44 586 3429 з 14:00 по 17:00 у робочі дні.

Про дату проведення конкурсного відбору буде повідомлено додатково, місце проведення конкурсу – будівля Нафтогазу за адресою м. Київ, вул. Б.Хмельницього, 6.

З вимогами до кандидатів та порядком участі у конкурсній процедурі можна ознайомитися на сайті компанії за цим посиланням.

Нафтогазу належить 38,28% акцій Донецьоблгазу.

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини