Нафтогаз продовжує зменшувати вартість газу для клієнтів, що платять ринкову ціну

... з нового року ціни на газ для промислових споживачів, бюджетних та інших організацій зменшуються порівняно з цінами, що діяли у грудні, на 65 – 76 грн за тис. куб. м в залежності від категорії споживача і умов оплати.

З 1 січня 2016 року НАК «Нафтогаз України» знижує ціни на газ промисловим споживачам, бюджетним та іншим організаціям. В залежності від умов оплати, обсягів закупівлі та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом, ціна газу для цих споживачів складатиме від 5780 до 6398 грн за тис. куб. м (без ПДВ та вартості транспортування). Таким чином, з нового року ціни на газ для промислових споживачів, бюджетних та інших організацій зменшуються порівняно з цінами, що діяли у грудні, на 65 – 76 грн за тис. куб. м в залежності від категорії споживача і умов оплати.

Детальні ціни та умови постачання газу Нафтогазом з 1 січня 2016 року розміщено на сайті компанії за цим посиланням.Довідково. У перших трьох кварталах поточного року Нафтогаз на 100% забезпечував потреби у газі населення та підприємств теплокомуненерго (ТКЕ), які виробляють тепло для населення. Частка Нафтогазу на ринку постачання газу для промисловості становила 23%.

З 1 жовтня 2015 року скасовано державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення та ТКЕ для потреб населення. З цього часу Нафтогаз постачає газ промисловим споживачам, бюджетним та іншим організаціям на ринкових умовах.

Разом з цим Нафтогаз залишається єдиним постачальником газу для потреб населення та ТКЕ для виробництва тепла для населення. Наразі ціна газу для цих категорій споживачів з урахуванням податків та витрат на транспортування та постачання складає 2994 грн/тис. куб. м (ТКЕ для виробництва тепла для населення), 3600 грн/тис. куб. м (пільгова ціна для населення) та 7188 грн/тис. куб. м (стандартна ціна для населення).


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Перелік документів

Інші новини