Нафтогаз пропонує газотранспортні потужності для імпорту газу з Європи

З метою забезпечення стабільного постачання природного газу в Україну та збільшення конкуренції на внутрішньому ринку торгівлі газом, НАК «Нафтогаз України» запрошує зацікавлені компанії ...

З метою забезпечення стабільного постачання природного газу в Україну та збільшення конкуренції на внутрішньому ринку торгівлі газом, НАК «Нафтогаз України» запрошує зацікавлені компанії до використання у квітні 2017 року вільних газотранспортних потужностей, заброньованих Нафтогазом у пункті Будінце на україно-словацькому кордоні.

Всім зацікавленим компаніям Нафтогаз пропонує звернутися для обговорення умов використання вільних потужностей. Компанія готовий запропонувати постачальникам гнучкий механізм взаємодії в залежності від обсягів та терміну постачання газу.

Зацікавленим компаніям пропонується підготувати запит у вигляді офіційного листа на адресу голови правління Нафтогазу з підписами відповідальних осіб, печаткою та контактними даними. Копію запиту бажано надіслати на електронну адресу [email protected]. У запиті необхідно вказати очікуваний обсяг газотранспортних потужностей, а також шипер-код постачальника в системі оператора газотранспортної системи Словаччини Eustream, a.s.

У разі наявності вільних потужностей у вказаний період Нафтогаз надішле контрагенту перелік документів, необхідних для проведення процедури перевірки контрагента, та проект угоди про конфіденційність. Після виконання цих процедур Нафтогаз надасть контрагенту відповідну комерційну пропозицію.

Вільні потужності будуть надаватись компаніям по мірі укладання відповідних угод. Нафтогаз залишає за собою право прийняти або відхилити будь-який запит на використання газотранспортних потужностей до моменту укладання угоди, а також скасувати процес прийняття запитів на використання газотранспортних потужностей без взяття на себе будь-яких зобов’язань перед заявниками.


Контактна особа для зацікавлених постачальників:
Наталія Грищук,
Управління імпорту газу та митного оформлення
Тел.: +380 (44) 586-36-77
[email protected]


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини