Нафтогаз пропонує газотранспортні потужності для імпорту газу з Європи

З метою забезпечення стабільного постачання природного газу в Україну та збільшення конкуренції на внутрішньому ринку торгівлі газом, НАК «Нафтогаз України» запрошує зацікавлені компанії ...

З метою забезпечення стабільного постачання природного газу в Україну та збільшення конкуренції на внутрішньому ринку торгівлі газом, НАК «Нафтогаз України» запрошує зацікавлені компанії до використання вільних газотранспортних потужностей, заброньованих Нафтогазом у пункті Будінце на україно-словацькому кордоні.

Нафтогаз пропонує компаніям, що бажають імпортувати природний газ з Європи до України словацьким маршрутом, звернутися для обговорення умов використання вільних потужностей. Нафтогаз готовий запропонувати постачальникам гнучкий механізм взаємодії в залежності від обсягів та терміну постачання газу.

Зацікавленим компаніям пропонується підготувати запит у вигляді офіційного листа на адресу голови правління Нафтогазу з підписами відповідальних осіб, печаткою та контактними даними. Копію запиту бажано надіслати на електронну адресу [email protected] (Департамент реформування та розвитку бізнесу). У запиті пропонується вказати очікуваний обсяг та термін використання газотранспортних потужностей, а також шипер-код постачальника в системі оператора газотранспортної системи Словаччини Eustream, a.s.

У разі наявності відповідних вільних потужностей у вказаний період Нафтогаз надішле контрагенту перелік документів, необхідних для проведення процедури перевірки контрагента, та проект угоди про конфіденційність. Після виконання цих процедур Нафтогаз надасть контрагенту відповідну комерційну пропозицію.

Нафтогаз залишає за собою право прийняти або відхилити будь-який запит на використання газотранспортних потужностей до моменту укладання угоди, а також скасувати процес прийняття запитів на використання газотранспортних потужностей у будь-який час без взяття на себе будь-яких зобов’язань перед заявниками.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини