Нафтогаз пропонує теплопостачальним організаціям прискорити підписання договорів для забезпечення теплом бюджетних організацій

НАК «Нафтогаз України» звертає увагу виробників тепла на необхідність прискорити підписання договорів для забезпечення теплом бюджетних організацій

НАК «Нафтогаз України» звертає увагу виробників тепла на необхідність прискорити підписання договорів для забезпечення теплом бюджетних організацій.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 704 від 19 жовтня 2016 року на Нафтогаз покладені спеціальні обов’язки щодо постачання газу для виробництва тепла для бюджетних організацій.

Нафтогаз розіслав усім підприємствам ТКЕ відповідні договори. Станом на 26 жовтня до Нафтогазу надійшло 475 договорів з 563 очікуваних, 266 договорів підписано, ще 209 проходять процедуру узгодження.

Для можливості документального оформлення газу, використаного у жовтні цього року підприємствами, які виробляють теплову енергію, їм необхідно терміново (не пізніше 28 жовтня) надати оформленні належним чином договори до Нафтогазу.

Загалом із 1889 договорів на постачання природного газу підприємствам-виробникам теплової енергії станом на 25 жовтня підписано 1385 договорів (73%), ще 345 договорів знаходяться на опрацюванні.

Нафтогаз звертає увагу, що деякі теплопостачальники, від яких залежить забезпечення теплом в тому числі населення, не надали до Нафтогазу договори на постачання газу. Серед них:
- КП Марганецьтепломережа (Дніпропетровська обл.);
- НКП Нікопольтеплоенерго (Дніпропетровська обл.);
- ОМКП Орджонікідзетеплоенерго (Дніпропетровська обл.);
- КП Радивилівтеплосервіс (Рівненська обл.);
- КП Рокитнекомуненергія (Рівненська обл.);
- КП Тепломережа Чемеровецької селищної ради (Хмельницька обл.);
- КП Новоселицька міська тепломережа (Чернівецька обл.).

Нафтогаз закликає усі підприємства ТКЕ, які постачають тепло для бюджетних організацій та населення та розраховують на ресурс газу від Нафтогазу, своєчасно укласти договори та надати усі необхідні документи.

Управління по зв'язках з громадськістю
Національної акціонерної компаніїя «Нафтогаз України»Інші новини