Нафтогаз просуває в Україні сучасні технології охорони праці

Вчора, 5 березня, відбувся організований НАК «Нафтогаз України» спільно з ISSA Minning, ТОВ “Промислова безпека” та Європейським співтовариством з охорони праці (ЄСОП) Форум фахівців з безпеки та гігієни праці “Всесвітня ініціатива Vision Zero. Філософія, інструменти, імплементація”

Вчора, 5 березня, відбувся організований НАК «Нафтогаз України» спільно з ISSA Minning, ТОВ “Промислова безпека” та Європейським співтовариством з охорони праці (ЄСОП) Форум фахівців з безпеки та гігієни праці “Всесвітня ініціатива Vision Zero. Філософія, інструменти, імплементація”.

У форумі, метою якого була популяризація новітніх технологій охорони праці та уникнення виробничого травматизму, взяли участь близько 100 представників найбільших компаній України як державного, так і приватного секторів економіки.

З досвідом впровадження 7 “золотих” правил на підприємствах Групи Нафтогаз ознайомились представники Укрзалізниці, Полтавського ГЗК, Ферекспо, Укрнафти, ДТЕК, Запоріжсталі, Азовсталі, Арселор Міттал Кривий Ріг та інших лідерів української економіки.

Генеральний секретар ISSA Minning Гельмут Інес ознайомив учасників форуму з сучасними інструментами та кращими світовими практиками реалізації програм безпеки праці та концепції Vision Zero (досягнення нульового рівня травматизму на виробництві).

«Нафтогаз і надалі залишатиметься активним провайдером в Україні сучасних технологій охорони праці в рамках реалізації концепції корпоративної соціальної відповідальності компанії», - зазначив один з організаторів форуму начальник департаменту з охорони праці, екологічної та промислової безпеки Нафтогазу Віталій Заєць.

Департамент з комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини