Нафтогаз просить контрагентів оперативно надіслати підписані додаткові угоди на постачання газу з грудня до кінця опалювального сезону

У зв’язку зі вступом в дію з 1 грудня змін до Кодексу газотранспортної системи, НАК «Нафтогаз України» розіслала додаткові угоди до договорів про постачання природного газу теплопостачальним підприємствам та постачальникам природного газу зі спеціальними обов’язками ...

У зв’язку зі вступом в дію з 1 грудня змін до Кодексу газотранспортної системи, НАК «Нафтогаз України» розіслала додаткові угоди до договорів про постачання природного газу теплопостачальним підприємствам та постачальникам природного газу зі спеціальними обов’язками для потреб побутових споживачів та релігійних організацій.

Для отримання номінацій на грудень теплопостачальним підприємствам необхідно якнайшвидше підписати додаткові угоди зі свого боку та передати їх на адресу Нафтогазу. Компанія приймає підписані додаткові угоди поштою, особисто або кур’єром за адресою: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 23, к. 304, 307.

При цьому нагадуємо, що підставою для надання номінацій буде:

– наявна в компанії додаткова угода (оригінал);

– наявність у підписанта додаткової угоди повноважень на її підписання;

– виконання вимог постанови КМУ від 19 жовтня 2018 р. № 867 в частині розрахунків за використанні обсяги природного газу в минулі періоди.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини