Нафтогаз проведе відкриті торги на закупівлю робіт з геологічного вивчення надр

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії взяти участь у відкритих торгах на закупівлю робіт з геологічного вивчення надр (12 лотів), а саме: проведення атмогеохімічних, сейсморозвідувальних, гравіметричних ...

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії взяти участь у відкритих торгах на закупівлю робіт з геологічного вивчення надр (12 лотів), а саме: проведення атмогеохімічних, сейсморозвідувальних, гравіметричних та магнітометричних досліджень на ліцензійних ділянках Компанії та інших.

Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є роботи з геологічного вивчення надр, а саме: проектування на Будищансько-Чутівській, Стельмахівській, Оболонській, Південно-Ямпільсько-Дронівській ліцензійних ділянках; атмогеохімічні дослідження на Стіклівській площі Будищансько-Чутівської ділянки, на Стельмахівській, Південно-Ямпільсько-Дронівській, Писарівській ділянках; системний аналіз геолого-геофізичних матеріалів на площах Компанії; сейсморозвідувальні дослідження 2D на Писарівській ліцензійній ділянці; проведення супервізії робіт, а також гравіметричні та магнітометричні дослідження на Писарівській ліцензійній ділянці.

Очікувана вартість закупівлі становить 73,32 млн грн.

Строк надання послуг – до 31 грудня 2016 року з дати підписання договорів. Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих конкурсних торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні роботи на найбільш конкурентних умовах.

До участі у торгах запрошуються вітчизняні та іноземні учасники. Вони повинні відповідати кваліфікаційним критеріям, мати професійне обладнання, працівників відповідної кваліфікації та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – 9 червня 2015 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі» за адресою в мережі Інтернет www.tender.me.gov.ua, оголошення №127259, ВДЗ №247(07.05.2015) від 07.05.2015.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. (044) 586 3750, щодо проведення торгів та отримання документації конкурсних торгів – тел. (044) 586 3768.


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини