Нафтогаз проведе відкриті торги на закупівлю юридичних послуг для супроводження діяльності наглядової ради та її комітетів

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з юридичного супроводження діяльності наглядової ради та її комітетів для забезпечення

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з юридичного супроводження діяльності наглядової ради та її комітетів для забезпечення належного контролю з боку наглядової ради за діяльністю компанії.

Основні завдання, які мають бути реалізовані: надання усних і письмових юридичних консультацій, роз'яснень і юридичних висновків щодо законодавчого регулювання діяльності в енергетичній сфері, а саме, на ринках природного газу та нафти, роз’яснень з питань корпоративного права, відповідальності, компетенції, прав та обов’язків посадових осіб органів управління господарських товариств, з питань антикорупційного законодавства, комплаєнсу та управління ризиками; складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру,тощо.

Очікувана вартість закупівлі юридичних послуг складає 14 млн грн.

Строк надання послуг – до 31 грудня 2017 року.

Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Учасники торгів мають відповідати кваліфікаційним вимогам, мати працівників з відповідною кваліфікацією та досвідом роботи, а також підтвердити відсутність конфлікту інтересів в спорах, до яких має відношення Нафтогаз.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – до 17:00 год. 26 вересня 2016 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі Уповноваженого органу за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-08-26-000829-c/

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. (044) 586 33 80, щодо проведення торгів та отримання тендерної документації – тел. (044) 586 37 68.


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини