Нафтогаз провів протиаварійні навчання «Шебелинка – 2016»

20-22 вересня на учбовому газовому полігоні у Харківський області успішно відбулись планові комплексні навчання підприємств групи Нафтогаз «Шебелинка – 2016».

20-22 вересня на учбовому газовому полігоні у Харківський області успішно відбулись планові комплексні навчання підприємств групи Нафтогаз «Шебелинка – 2016». Навчання були присвячені відпрацюванню дій диспетчерських та аварійних служб ПАТ «Укргазвидобування» при виникненні відкритого фонтану на свердловинах. У спільних навчаннях брали участь спеціалісти газорятувальної служби САРС «ЛІКВО», газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування», аварійно-рятувальної служби Шебелинського відділення з переробки газу, газового конденсату та нафти та представники ДСНС у Харківській області.

Як зазначив перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома, побудова системної роботи із промисловими ризиками є одним із пріоритетів реформування Нафтогазу та підприємств групи. В компанії та на її дочірніх підприємствах створюється система управління промисловими ризиками на всіх етапах – від діагностики та профілактики до ліквідації наслідків. Нафтогаз прагне відповідати найжорсткішим стандартам промислової безпеки, прийнятим в Євросоюзі. Відтак, компанія реалізує комплексну програму навчання персоналу групи для запобігання аварійним ситуаціям та координації дій на випадок їх виникнення.

Довідково: На сьогодні рівень промислової безпеки на об’єктах української газової інфраструктури значно вищий, ніж на об’єктах ПАТ «Газпром». Наприклад, за останні 20 років показник частоти аварій для магістральних газопроводів України не перевищував позначку в 0,06 випадків/тис. км. Для порівняння: для російської ГТС, схожої на українську за терміном експлуатації та технологічними рішеннями, значення питомої частоти аварій сягало рівня 0,22 випадки/тис. км.

Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини