Нафтогаз провів зустрічі з представниками НАТО та Європейської комісії в Брюсселі

Делегація НАК «Нафтогаз України» на чолі з головою правління Андрієм Коболєвим провела сьогодні робочі зустрічі з представниками НАТО та Європейської комісії в Брюсселі.

Делегація НАК «Нафтогаз України» на чолі з головою правління Андрієм Коболєвим провела сьогодні робочі зустрічі з представниками НАТО та Європейської комісії в Брюсселі.

В рамках візиту голова Нафтогазу взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні постійних представників країн-членів Альянсу, яке було присвячене актуальним питанням енергетичної безпеки України та країн ЄС.

Крім того, делегація Нафтогазу провела зустріч з представниками Європейської комісії для обговорення наступних кроків з реформування українського ринку природного газу та поглиблення інтеграції цього сектору української економіки з ЄС. Сторони відзначили значний прогрес України на цьому шляху завдяки ухваленню нового Закону «Про ринок природного газу» Верховною Радою України 9 квітня 2015 р. Європейська та українська сторони обговорили план дій щодо подальшої співпраці на ринках транспортування та постачання природного газу в рамках ухваленого закону.

Коментуючи ухвалення нового закону Верховною Радою України, директор Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янеш Копач вчора заявив: «Я щиро вітаю ухвалення українським парламентом нового закону про ринок газу, який відповідає Третьому енергетичному пакету. Прийняття цього закону завершує інтенсивний процес підготовки, в якому Секретаріат Енергетичного Співтовариства брав активну участь. Закон був підготовлений Секретаріатом і представлений українській владі у квітні 2014 року. Секретаріат продовжував активно підтримувати прийняття закону, як на технічному рівні, так і захищаючи його в Кабінеті Міністрів України та парламенті. Закон був прийнятий переважною більшістю голосів, зокрема, «за» проголосували 290 депутатів з 422. Значимість цього закону зараз важко пояснити. Газові питання – в центрі уваги українського суспільства і політики. Цей закон істотно змінить і суспільство, і політику в позитивну сторону. Наступним завданням України буде практичне застосування закону. Я підтверджую, що підтримка Секретаріату продовжиться і на цьому важливому етапі».


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини