Нафтогаз публікує оригінали рішень Стокгольмського арбітражу

Зважаючи на значний суспільний інтерес та чисельні запити на розкриття деталей процесу в Стокгольмі, НАК «Нафтогаз України» вперше публікує оригінали остаточних рішень міжнародного арбітражу за контрактами на постачання та транзит газу

Зважаючи на значний суспільний інтерес та чисельні запити на розкриття деталей процесу в Стокгольмі, НАК «Нафтогаз України» вперше публікує оригінали остаточних рішень міжнародного арбітражу за контрактами на постачання та транзит газу.

З документів видалена інформація, поширення якої обмежене договором або судом. Зокрема, до такої інформації віднесено інформацію про умови постачання природного газу, обмеження поширення якої передбачене контрактом з ПАТ «Газпром».

Окрім цього, за клопотанням ПАТ «Газпром», Апеляційний суд Свеа прийняв рішення про розгляд скарг ПАТ «Газпром» на рішення арбітражних трибуналів в режимі конфіденційності, обмеживши доступ до певної інформації третіх осіб.

Інформація з текстів рішень була видалена за наполяганням юридичних радників і в тому обсязі, який є мінімально необхідним.

Оригінали рішень:
проміжне рішення Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольм у справі № V2014/078/080 за контрактом на постачання газу;

рішення Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольм у справі № V2014/078/080 за контрактом на постачання газу;

рішення Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольм у справі № V2014/129 за контрактом на транзит газу.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини