Нафтогаз розіслав контрагентам додаткові угоди для продовження газопостачання по ПСО

31 липня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26.07.18 №596, яка пролонгує Положення про покладення спеціальних обов\'язків на суб\'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу до 01 вересня 2018 року

31 липня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26.07.18 №596, яка пролонгує Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу до 01 вересня 2018 року.

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» підготувала проекти додаткових угод, які пролонгують дію договорів постачання природного газу із теплопостачальними підприємствами та постачальниками природного газу із спеціальними обов’язками для потреб побутових споживачів та релігійних організацій. Вчора була здійснена їх відправка електронною поштою всім контрагентам Компанії.

Наразі проходить підписання цих додаткових угод з контрагентами, які повернули підписані проекти договорів на адресу Компанії.

Для отримання номінацій на 1 декаду серпня п.р. теплопостачальним підприємствам необхідно якнайшвидше підписати додаткові угоди з свого боку та передати їх на адресу Компанії.

При цьому нагадуємо, що підставою для надання номінацій буде:

- наявна в Компанії додаткова угода (оригінал);

- наявність у підписанта додаткової угоди повноважень на її підписання;

- виконання пункту 12 постанови КМУ від 22 березня 2017 р. № 187 (зі змінами та доповненнями) в частині розрахунків за використанні обсяги природного газу в минулі періоди.

 


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини