Нафтогаз розіслав всім контрагентам нові договори на постачання газу на умовах ПСО у листопаді

Сьогодні 30 жовтня 2018 року офіційно опублікована постанова Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 р. №867, яка затверджує нове Положення про покладення спеціальних обов\'язків на суб\'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу і діятиме до 1 травня 2020 року

Сьогодні 30 жовтня 2018 року офіційно опублікована постанова Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 р. №867, яка затверджує нове Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу і діятиме до 1 травня 2020 року.

Виходячи з цього, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» підготувала і 30 жовтня електронною поштою розіслала нові договори (додаткові угоди) про постачання природного газу теплопостачальним підприємствам та договори купівлі-продажу природного газу постачальникам природного газу із спеціальними обов’язками для потреб побутових споживачів та релігійних організацій.

Для отримання номінацій на листопад теплопостачальним підприємствам необхідно якнайшвидше підписати договори зі свого боку та передати їх на адресу Компанії. Оскільки продаж газу за новими договорами стартує вже з 1 листопада, Компанія рекомендує для прискорення процесу за можливості доставляти підписані договори та додаткові угоди особисто або кур’єром за адресою Київ, бул. Т.Шевченка, 23, к.к.304, 307.

При цьому нагадуємо, що підставою для надання номінацій буде:

– наявність в Компанії договору/додаткової угоди (оригінал);

– наявність у підписанта договору/додаткової угоди повноважень на її підписання;

– виконання вимог постанови КМУ від 19 жовтня 2018 р. № 867 в частині розрахунків за використанні обсяги природного газу в минулі періоди.

 

 


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини