Нафтогаз розсилає контрагентам додаткові угоди для продовження газопостачання на умовах ПСО

1 червня 2018 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 30.05.18 №415, яка пролонгує Положення про покладення спеціальних обов\'язків на суб\'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу до 01 серпня 2018 року

1 червня 2018 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 30.05.18 №415, яка пролонгує Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу до 01 серпня 2018 року.

У зв’язку з цим НАК «Нафтогаз України» підготувала проекти додаткових угод, які пролонгують дію договорів постачання природного газу з теплопостачальними підприємствами та постачальниками природного газу із спеціальними обов’язками для потреб побутових споживачів та релігійних організацій. Наразі здійснюється їх відправка електронною поштою всім контрагентам компанії.

Для отримання номінацій на 1 декаду червня п.р. теплопостачальним підприємствам необхідно якнайшвидше заповнити та підписати додаткові угоди зі свого боку та передати їх на адресу компанії.

Нагадуємо, що підставою для надання номінацій буде:

- наявна в компанії додаткова угода (оригінал);

- наявність у підписанта додаткової угоди повноважень на її підписання;

- виконання пункту 12 постанови КМУ від 22 березня 2017 р. № 187 (зі змінами та доповненнями) в частині розрахунків за використанні обсяги природного газу в минулі періоди.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини