Нафтогаз розсилає контрагентам додаткові угоди для продовження газопостачання по ПСО

Для отримання номінацій на 1 декаду квітня п.р. теплопостачальним підприємствам необхідно якнайшвидше підписати додаткові угоди з свого боку та передати їх на адресу Компанії. При цьому нагадуємо, що підставою для надання номінацій буде ...

Сьогодні, 31 березня 2018 року, набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28.03.18 №228, яка пролонгує Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу до 01 червня 2018 року.

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» підготувала проекти додаткових угод, які пролонгують дію договорів постачання природного газу із теплопостачальними підприємствами та постачальниками природного газу із спеціальними обов’язками для потреб побутових споживачів та релігійних організацій. Наразі, здійснюється їх відправка електронною поштою всім контрагентам Компанії.

Для отримання номінацій на 1 декаду квітня поточного року теплопостачальним підприємствам необхідно якнайшвидше підписати додаткові угоди з свого боку та передати їх на адресу Компанії.

При цьому нагадуємо, що підставою для надання номінацій буде:

- наявна в Компанії додаткова угода (оригінал);

- наявність у підписанта додаткової угоди повноважень на її підписання;

- виконання пункту 12 постанови КМУ від 22 березня 2017 р. № 187 в частині розрахунків за використанні обсяги природного газу в минулі періоди.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини