Нафтогаз скорегував ціни для промислових споживачів газу на вересень 2018 року у зв’язку зі зміною кон’юнктури на європейському ринку

Цінові пропозиції було скореговано через значну зміну складових ціни природного газу, зокрема зростання котирувань на європейських хабах та зниження середньозваженого курсу гривні до долара США та євро

НАК «Нафтогаз України» опублікувала скореговані цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 вересня 2018 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання при укладанні договорів з 31 серпня.

Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі та умов оплати.

В залежності від цих показників, Нафтогаз у вересні пропонує газ за ціною 10 208,00 – 11 115,00 грн/тис. куб. м (без ПДВ).

Із детальними умовами комерційної пропозиції Нафтогазу можна ознайомитись на сайті компанії за цим посиланням.

Цінові пропозиції було скореговано через значну зміну складових ціни природного газу, зокрема зростання котирувань на європейських хабах та зниження середньозваженого курсу гривні до долара США та євро.

Довідково. З 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 №187 (зі змінами), Нафтогаз здійснює постачання природного газу для побутових споживачів за ціною 4 942 грн/тис. куб. м (без ПДВ).

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини