Нафтогаз та Газпром продовжили дію Брюссельських домовленостей до кінця 2 кварталу 2015 року

АК «Нафтогаз України» та ВАТ «Газпром» підписали додаткову угоду до контракту на постачання газу, згідно якої дію ключових елементів Брюссельських домовленостей продовжено ...

НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Газпром» підписали додаткову угоду до контракту на постачання газу, згідно з якою дію ключових елементів Брюссельських домовленостей продовжено до кінця червня 2015 р.

Зокрема, цим технічним доповненням продовжується дія положень, що стосуються механізму формування ціни, режиму оплати газу та режиму відбору газу. Очікувана розрахункова ціна для Нафтогазу на другий квартал складатиме 248 дол. США за тис. куб. м.

Метою підписання технічної угоди є врегулювання умов постачання газу з РФ для України на період до підписання наступної тимчасової угоди. Очікується, що наступна тимчасова угода встановить принципи постачання російського газу до завершення судового розгляду відносно контракту на поставку газу між Нафтогазом та Газпромом в Арбітражному інституті Торогової палати Стокгольму.

«Основою торгівлі газом мають бути комерційні принципи. Продовження зимового пакету на три місяці дає сторонам додатковий час, аби виробити більш довгострокове рішення. Ми вдячні Європейській комісії за допомогу в організації переговорів та підтримку нашого прагнення побудувати відносини між сторонами на прозорих ринкових умовах», – зазначив Голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини