Нафтогаз уклав договір на постачання газу для Новороздольської та Новояворівської ТЕЦ

Це перший випадок, коли Нафтогаз укладає договір на постачання газу об\'єктам ТКЕ, майно яких арештовано та передано в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

НАК «Нафтогаз України» уклала договіри з управителем майна «Новороздольської ТЕЦ» та «Новояворівської ТЕЦ» ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» на постачання газу та виділила необхідні номінації для забезпечення їх роботи. Це перший випадок, коли Нафтогаз укладає договір на постачання газу об'єктам ТКЕ, майно яких арештовано та передано в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Договір укладено на виконання постанови КМУ від 10 жовтня 2018 р. № 834 «Про покладення спеціального обов'язку для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу».

Для укладання договору ГАРАНТ ЕНЕРГО М відкрив рахунки із спеціальним режимом використання та виконав вимогу Закону України «Про теплопостачання», визнавши накопичені ТЕЦ борги у розмірі 305,2 млн грн та підтвердивши свої права на управління майном.

«Нафтогаз повністю виконав зобовязання, покладені на компанію урядовою постановою. Ми скористалися всіма можливостями, щоб якнайскоріше укласти договір на умовах, передбачених законодавством і забезпечити теплом майже 70 тисяч мешканців Львівщини, які залежать від роботи Новороздольської та Новояворівської ТЕЦ», -- зазначив перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома.

Довідково. Майнові комплекси «Новороздольська ТЕЦ» та «Новояворівська ТЕЦ» постачають теплову енергію містам Новояворівськ, Новий Розділ, смт Шкло, селам Старичі, Воля-Старицька та Верещиця.Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини