"Нафтогаз України" активізує співробітництво з регіонами України

Сьогодні в офісі НАК “Нафтогаз України” відбулося спільне засідання правління Компанії та колегії Луганської обласної державної адміністрації. За підсумками засідання ухвалено Рішення, що визначило напрямки співпраці області та Компанії на поточній рік.

Рішення, підписи під яким поставили голова “Нафтогазу” Юрій Бойко та керівник Луганської ОДА Олександр Єфремов, передбачає прискорення виконання Програми освоєння ресурсів вуглеводнів Луганської області на 2001-2005 роки, прискорення газифікації регіону та оснащення його житлового фонду газовими лічильниками.

“Ми розпочинаємо комплексну програму більш активного співробітництва з регіонами”, – сказав голова правління “Нафтогазу” Юрій Бойко. Як підкреслив Ю.Бойко, програма має на меті зближення позицій Компанії та регіонів з питань виділення ліцензій на видобуток нафти і газу, газифікації, оснащення житлового фонду лічильниками та оплати за спожиті енергоносії.

Зі свого боку, Компанія інвестуватиме кошти у пріоритетний розвиток інфраструктури регіонів, з якими підписано угоди, активно розвиватиме мережу газорозподільчих мереж, сприятиме соціальному розвитку областей. Крім того, підприємства регіонів, що виконують зобов’язання з повної та своєчасної оплати природного газу, отримають переваги при участі в тендерах на закупівлю матеріально-технічних ресурсів для потреб Компанії.

Довідка: На 17 квітня заплановано проведення спільного засідання правління “Нафтогазу України” та колегії Полтавської облдержадміністрації, за підсумками якого також очікується підписання Рішення про співпрацю між Компанією та регіоном.

Найближчим часом очікується підписання Рамкової угоди про співробітництво у сфері постачання матеріально-технічних ресурсів між Компанією та Львівською облдержадміністрацією.

Інші новини