“Нафтогаз України” активізує зусилля з участі у відбудові Іраку

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” активізує зусилля з участі у відбудові Іраку. 9 грудня заступник голови правління “Нафтогазу” Костянтин Фролов здійснив робочу поїздку до Варшави, під час якої передав віце-президенту польської компанії PGNiG проект статутних документів спільного підприємства між “Нафтогазом” та PGNiG, що створюється для участі в роботах з відбудови Іраку. Очікується, що польська компанія проведе експертизу документів та надасть свої пропозиції до 25 грудня.

Довідка: Меморандум про створення спільного підприємства 23 жовтня у Варшаві підписали голова правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Бойко та голова правління PGNiG Марек Косовський. Основним завданням спільного підприємства стане оцінка стану нафтової і газової інфраструктури Іраку, відновлення газо- і нафтопроводів, потужностей по зберіганню і перевалці нафти. Передбачається, що роботи будуть вестися на території польського сектору відповідальності в Іраку, площа якого складає близько 80 тис. км.

10-11 грудня заступник голови правління “Нафтогазу України” Костянтин Фролов у складі офіційної української делегації на чолі з Міністром іноземних справ Костянтином Грищенко відвідав Ірак.

Питання участі українських підприємств і зокрема НАК “Нафтогазу України” у відбудові Іраку обговорювалися на переговорах української делегації з Адміністратором Тимчасової коаліційної адміністрації Іраку Полом Бремером, Головою Правлячої Ради Іраку Абдулом Аізі Аль-Хакімом, іншими офіційними особами.

Керівники Тимчасової адміністрації та Правлячої Ради Іраку висловили підтримку намірам НАК “Нафтогаз України” взяти участь у тендерах на отримання субконтрактів на відбудову Іраку, а також ініціативі компанії зі створення СП для робіт у польському секторі відповідальності.

Інші новини